RESERVED je značka oblečenia, ktorá ponúka moderný design inšpirovaný svetovými trendami. Nájdete tu jednoduché a klasické línie, módne výstrelky aj originálne vzory.

V novej sezóne jeseň/zima 2018 RESERVED nastupuje na nový kurz. Smer? Retro štýl a elegantné sedemdesiate roky. Dámskej kolekcii dominujú neformálne štýly, ktoré na základe trendov nosíme aj vo večerných hodinách. Leitmotívom sú šaty: s mašľou, krátke, džínsové, ozdobené výšivkou, fleece s roláčikom alebo košeľové šaty s golierikom.

Kabáty a plášte tiež zohrávajú dôležitú úlohu. Kockované s farebným kontrastom alebo jemné trenčkoty s 3/4 rukávmi, ktoré sa môžu úspešne nosiť namiesto šiat. Alternatívou sú štýlové umelé kožušinové plášte alebo výrazné bavlnené vesty s intenzívnymi zvieracími vzormi.

Jesenná pánska kolekcia RESERVED ukazuje úplne nový prístup k móde. Neafektovaný, ale stále elegantný, rovnaký ako štýl Jacka Nicholsona v sedemdesiatych rokoch. Z celej kolekcie vynikajú bundy: od džínsových a menčestrových s kožušinou podšívkou až po svetlo-hnedé dvojradové námornícke kabáty a kožené s manžetami a goliermi z vlny.


Otváracia doba:

Pondelok – Piatok 9:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 20:00
Nedeľa 9:00 – 20:00

 +421 905 757 075

sk_re_6912290@shops.lppsa.com

Web Reserved.sk

Facebook @ReservedSlovensko

Instagram @reserved