Milovníci svetovej módy zbystrite pozornosť!  Brány prvej predajne obľúbenej talianskej značky PIAZZA ITALIA na Slovensku boli otvorené v decembri 2015 v Bratislave v obchodnom centre Shopping Palace. Druhá predajňa sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a je ešte väčšou a modernejšou ako tá v Bratislave.

Spoločnosť PIAZZA ITALIA vznikla v roku 1993. Počas posledných rokov sa stala jednou z popredných značiek vo svete módy vďaka dynamickému a reagovaniu na módne trendy s dôrazom na prijateľné ceny. Úspech a obľúbenosť u jednotlivcov aj rodín potvrdzuje široká sieť predajní nielen v Taliansku, ale aj aktívny záujem zahraničia, kde sa jej obchodná sieť úspešne rozrastá. V súčasnosti je na svete približne 300 predajní.

Trendy-casual štýl, dynamickosť a dávka jemnej extravagancie – to je PIAZZA ITALIA, ktorá ponúka pánsku, dámsku aj detskú módu. Spojením pestrosti ponuky a starostlivosti o zákazníka sa každá návšteva v PIAZZA ITALIA stane príjemným zážitkom, ktorý si budete chcieť zopakovať. Príďte a presvedčte sa.


Otváracia doba:

Pondelok – Piatok 9:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 20:00
Nedeľa 9:00 – 20:00

lm@piazzaitalia.sk

+421 902 955 956