Valet Free HTML5 Template

Skvelé prostredie

Mesto Liptovský Mikuláš sa tiahne v línii na slovenské pomery stredne veľkých miest ako Ružomberok, Dolný Kubín a zároveň priľahlých vidieckych časti. Počet obyvateľov žijúcich v spádovej oblasti je cca. 80,000. Liptov je zároveň významná turistická oblasť s ročným počtom návštevníkov prekračujúcich počet 500 000.

Z maloobchodného hľadiska hrá Liptovský Mikuláš významnú úlohu pri zabezpečovaní možností pre nakupovanie pre celú radu bytových projektov a projektov určený pre zábavu, ktoré sa plánujú alebo už boli vybudované pre voľný čas, šport v regióne a susediacich Vysokých a Nízkych Tatier najznámejších pohoriach a národných parkoch na SLOVENSKU.

Retail Park má výbornú polohu v západnej časti okresného mesta Liptovský Mikuláš, ťaží z excelentnej dostupnosti z diaľnice 18/E50 a zároveň je to len pár minút od historického centra mesta.

Lokalita je už známa nákupná destinácia, kde sú vrátane značiek Retail Parku (H&M, RESERVED,  Sinsay, Piaza Italia,  GATE, John Garfield, SPORTISIMO, Super ZOO,  EXCEL Club, doplnené trendovymi značkami Office  Shoes, SiModa a Dream Cafe kaviarňou a Vietnamskou reštauráciou) zastúpené medzinárodné spoločnosti Tesco, Kaufland, Merkury market, McDonalds, Intersport, KIK, JYSK, SIKO, Baťa, dm drogerie, CCC, ...