Z maloobchodného hľadiska hrá Liptovský Mikuláš významnú úlohu pri zabezpečovaní možností pre nakupovanie pre celú radu bytových projektov a projektov určený pre zábavu, ktoré sa plánujú alebo už boli vybudované pre voľný čas, šport v regióne a susediacich Vysokých a Nízkych Tatier najznámejších pohoriach a národných parkoch na Slovensku.

Retail Park má výbornú polohu v západnej časti okresného mesta Liptovský Mikuláš, ťaží z excelentnej dostupnosti z diaľnice 18/E50 a zároveň je to len pár minút od historického centra mesta.

Mesto Liptovský Mikuláš sa tiahne v línii na slovenské pomery stredne veľkých miest ako Ružomberok, Dolný Kubín a zároveň priľahlých vidieckych časti. Počet obyvateľov žijúcich v spádovej oblasti je cca. 80,000. Liptov je zároveň významná turistická oblasť s ročným počtom návštevníkov prekračujúcich počet 500 000.

Zástavka – Kamenné pole opäť v prevádzke.

Podrobný harmonogram nájdete v priložených súboroch.


Otváracie hodiny platné od pondelka 19.04.2021 /Opening hours/ :

Pondelok až nedeľa / Monday till Sunday/

Okrem štátnych sviatkov / except for bank holidays/

Pondelok – Piatok 9:00-20:00
Sobota 9:00-20:00
Nedeľa 9:00-20:00

Dočasná otváracia doba pre RESERVED a SINSAY

Pondelok-Nedeľa 9-19:00

Tí, čo cestujú mestskou autobusovou dopravou zaručene poteší správa o opätovnom zavedení dvoch liniek aj so zastávkou na Kamennom poli. Zlepší sa tak dostupnosť nákupnej zóny pre všetkých. V prevádzke sú dve linky : jedna od Autobusovej stanice smer Demänová a Bodice a  druhá smer Autobusová stanica – Kamenné pole,Tesco- Kaufland – ul. Garbiarska, centrum – ul. Borbisova – Podbreziny.