1. Narodeniny Retail Park Liptovský Mikuláš

Retail Park a jeho prevádzky ponúkajú štýlovú a dostupnú módu a doplnky, športové vybavenie, chovateľské produkty, drogériu, ale aj priestor pre oddych pri skvelej káve a zábavu v herni pre všetkých z regiónu Liptov, ale aj pre turistov, ktorí s obľubou navštevujú práve túto časť Slovenska.

Nákupná zóna bude oslavovať svoje prvé výročie od otvorenia a preto sme si pripravili zaujímavú súťaž. Odmeníme 10 z vás nákupnými poukážkami v hodnote 200 EUR. Stačí vyplniť emailovú adresu v priloženom letáku, odfotiť ju a poslať priamo do správy na náš Facebook profil alebo ju odovzdať hosteskám, ktoré sa budú pohybovať po meste Liptovský Mikuláš alebo v priamo v nákupnej zóne Retail Park v období 25.09.2019-29.09.2019.

Výhercovia budú kontaktovaný emailom.

Poznámka:

Zľavové kupóny, ktoré sú súčasťou letáka uverejneného na webovej stránke, nie je možne použiť v prevádzkach. Vo vyznačených prevádzkach je možné využiť len originálne kupóny distribuované do domácnosti.

Ja, zaslaním svojej emailovej adresy, týmto dávam svoj súhlas Retail Park Liptovský Mikuláš, s.r.o. Rožňavská 12, 821 04 Bratislava, IČO:47609371 na spracúvanie mojich osobných údajov na vymedzený účel – zasielanie aktuálnych informácií o akciách, výpredajoch a iných novinkách. Zoznam osobných údajov: emailový kontakt. Doba uchovávania je po dobu pokiaľ súhlas nebude odvolaný. Vyhlasujem, že som osoba staršia ako 16 rokov. Osobné údaje nebudú postúpené tretej strane.